ОШ "Бранко Радичевић", Бољевци

Од колевке па до гроба, најлепше је ђачко доба!

Такмичења

   
 

Резултати општинских такмичења школске 2009/2010.

Име и презиме  

разред

предмет

награда

наставник

       Пантић Вељко

3/1

математика

друга

Петар Муштерић

       Вукићевић Ирина

3/2

математика

трећа

Весна Стојановић-Марчец

       Ђукић-Спасојевић Милица

5/2

математика

друга

Верона Барнак

       Станковић Јован

5/2

математика

друга

Верона Барнак

       Карасек Марина

8/2

биологија

трећа

Марија Пајић-Лукачев

       Ћирић Нада

8/3

енглески језик

трећа

Маријана Котур

       Хртковац Марија

7/3

географија

трећа

Мирјана Злох

       Галечић Мирјана

7/3

географија

трећа

Мирјана Злох

       Шујдовић Александар

7/3

географија

трећа

Мирјана Злох

       Галечић Сања

5/3

историја

друга

Никић Јања

       Ђукић-Спасојевић Милица

5/2

историја

трећа

Никић Јања

       Станковић Јован

5/2

историја

трећа

Никић Јања

       Ковар Леона

6/2

архитектура и грађ.

друга

Славица Деспотовић

       Барјактаревић Томислав

8/2

машинска техника

друга

Славица Деспотовић

       Кодроли Менеси

8/1

енергетика

друга

Славица Деспотовић

       Томан Миша

6/2

Информ. у служби тех.

прва

Славица Деспотовић

       Ђукић-Спасојевић Милица

5/2

фототехника

прва

Славица Деспотовић

       Средојевић Анђелина

5/2

фототехника

друга

Славица Деспотовић

       Жакула Бобан

8/3

аутомоделарство

прва

Славица Деспотовић

       Митровић Немања

8/1

ваздухопловно моделарство

друга

Славица Деспотовић

       Рајевић Предраг

7/1

ракетно моделарство

прва

Славица Деспотовић

       Ђукић-Спасојевић Срна

2/2

соло певачи – забавна песма

прва

Жарко Бунош

       Кнежевић Ирис

6/2

соло певачи- народна песма

прва

Жарко Бунош

       Злох Моника

6/1

соло певачи- страна народна

прва

Жарко Бунош

       Ђукић-Спасојевић Срна

2/2

рецитатори

друга

Адела Челебић

       Порчић Александар

3/1

рецитатори

трећа

Петар Муштерић

Резултати општинских такмичења школске 2010/2011.

Име и презиме  

разред

предмет

награда

наставник

       Ђукић-Спасојевић Срна

3/2

математика

друга

Адела Челебић

       Пантић Вељко

4/1

математика

прва, град трећа

Петар Муштерић

       Добрић Милорад

4/2

математика

трећа

Весна Стојановић - Марчец

       Ђукић-Спасојевић Милица

6/2

математика

трећа, град похвала

Верона Барнак

       Станковић Јован

6/2

математика

друга, град похвала

Верона Барнак

       Томан Миша

7/2

хемија

трећа

Бранка Вукадиновић

       Стојиљковић Богдан

5/3

српски језик

трећа

 

       Злох Моника

7/1

српски језик

трећа

 

       Травица Јован

7/3

географија

трећа, град трећа

Мирјана Злох

       Ђукић-Спасојевић Милица

6/2

историја

трећа

Јања Никић

       Станковић Јован

6/2

историја

трећа

Јања Никић

       Ћирић Јована

6/3

историја

трећа

Јања Никић

       Дацевић Александра

6/3

историја

друга

Јања Никић

       Станковић Јован

6/2

Физика

трећа

Александар Степановић

       Тодоровић Стефан

7/3

ТИО – машинска техника

друга

 

       Ђукић-Спасојевић Милица

6/2

ТИО – фото стваралаштво

прва

Славица Деспотовић

       Томан Миша

7/2

ТИО - информатика

трећа

Славица Деспотовић

       Воркапић Филип

2/2

Шта знаш о саобраћају

прва

Ружица Митровић

       Драгутиновић Анђела

2/2

Шта знаш о саобраћају

трећа

Ружица Митровић

       Ђукић-Спасојевић Срна

3/2

Соло певачи ''Златна сирена''

прва, град прва

Адела Челебић Жарко Бунош

       Вујић Исидора

7/2

Соло певачи ''Златна сирена''

прва

Жарко Бунош

       Станковић Јован

6/2

Соло певачи ''Златна сирена''

друга

Жарко Бунош

       Кнежевић Ирис

7/2

Соло певачи ''Златна сирена''

друга

Жарко Бунош

       Кукучка Мартина

8/1

Соло певачи ''Златна сирена''

друга

Жарко Бунош

       Кукучка Мартина

8/1

Дуети ''Златна сирена''

прва, град друга

Жарко Бунош

       Злох Моника

7/1

Дуети ''Златна сирена''

прва, град друга

Жарко Бунош

       Ђукић-Спасојевић Срна

3/2

Рецитатори ''Песниче народа мог''

прва, град прва награда

Адела Челебић

       Стојчић Јана

6/1

Рецитатори ''Песниче народа мог''

прва

Наташа Ристић

       Ђукић-Спасојевић Милица

6/2

Осликавање ускршњих јаја

друга

Власта Радовановић

Резултати општинских такмичења школске 2011/2012.

Име и презиме 

разред

предмет

награда

наставник

       Одељење 4/1

4/1

Кратке драмске форме

прва

Драгана Продановић

       Моника Злох

8/1

енглески језик

друга

Тања Јовашевић

       Ондрик Матеја

4/1

математика

друга

Драгана Продановић

       Ђукић-Спасојевић Срна

4/2

математика

трећа

Адела Челебић

       Станковић Душица

4/2

математика

трећа

Адела Челебић

       Пантић Вељко

5/1

математика

прва

Верона Барнак

       Добрић Милорад

5/2

математика

прва

Светлана Станковић

       Вукићевић Ирина

5/2

математика

друга

Светлана Станковић

       Ђукић-Спасојевић Милица

7/2

хемија

трећа

Бранка Вукадиновић

       Галечић Сања

7/3

хемија

трећа

Тања Глушица

       Ћирић Јована

7/3

географија

трећа

Мирјана Злох

       Милинковић Катарина

8/3

географија

трећа

Мирјана Злох

       Травица Јован

8/3

географија

трећа

Мирјана Злох

       Моника Злох

8/1

српски језик

трећа

Наташа Ристић

       Стојиљковић Богдан

6/3

српски језик

друга

Бранислав Бугарчић

       Аћимовић Тамара

6/3

српски језик

друга

Бранислав Бугарчић

       Лука Пилчевић

5/1

историја

прва

Јања Никић

       Дејана Стијиљковић

5/2

историја

друга

Јања Никић

       Анђела Граоња

6/2

историја

трећа

Јања Никић

       Александра Дацевић

7/3

историја

трећа

Јања Никић

       Ђукић-Спасојевић Срна

4/2

Соло певачи ''Златна сирена'' дечја забавна песма

Прва, прва град

Жарко Бунош

       Ђукић-Спасојевић Срна

       Стојиљковић Дејана ДДДДејана Дејана

4/2

5/2

Дуети ''Златна сирена'' забавна песма

Прва, друга град

Жарко Бунош

       Вујић Исидора

8/2

Соло певачи ''Златна сирена''

трећа

Жарко Бунош

       Бранковић Бојана

5/1

Соло певачи ''Златна сирена''

друга

Жарко Бунош

       Кнежевић Ирис

8/2

Соло певачи ''Златна сирена''

трећа

Жарко Бунош

       Злох Моника

8/1

''Златна сирена''

друга

Жарко Бунош

       Вујић Исидора

       Кнежевић Ирис

8/2

8/2

Дуети ''Златна сирена''

Прва, прва град

Жарко Бунош

       Вучковић Викторија

5/2

Соло певачи ''Златна сирена''

трећа

Жарко Бунош

       Пантић Вељко

5/1

ТИО аутомоделарство

друга

Славица Деспотовић

       Станковић Јован

7/2

ТИО бродомоделарс-тво

друга

Славица Деспотовић

       Мудринић Марко

8/2

ТИО електротехника и енергетика

прва, 4. са Градског пласман на републичко

Славица Деспотовић

       Живковић Драган

 

ТИО пољопривредна техника

трећа

Славица Деспотовић

       Ћирић Јована

7/3

ТИО машинска техника

Друга, прва град

Миливоје Танасковић

       Ђукић – Спасојевић Милица

7/2

ТИО информатика у функцији технике и технологије

трећа

Славица Деспотовић

       Ђукић-Спасојевић Срна

4/2

Рецитатори ''Песниче народа мог''

2010/2011 прва град, трећа на републичком

Адела Челебић

       Ђукић-Спасојевић Срна

4/2

Рецитатори ''Песниче народа мог''

2011/2012   прва, прва град, учешће на републичком

Адела Челебић

       Стојчић Јана

7/1

Рецитатори ''Песниче народа мог''

2011/2012   прва, прва град, учешће на републичком

Адела Челебић

       Станковић Јован

7/2

Шта знаш о саобраћају?

Друга награда

Славица Деспотовић

       Алексић Невена

2/1

Шта знаш о саобраћају?

Прва

Мирјана Живановић

       Панић Дејан

2/1

Шта знаш о саобраћају?

Прва

Мирјана Живановић

Бројач посета

168637